Nazywam się Karolina Dermyszyn. Pochodzę z północy Polski, moje rodzinne miasto to Elbląg. Obecnie większość czasu spędzam w Gdańsku, ze względu na to, że studiuję Psychologię na Uniwersytecie Gdańskim. Lubię to miasto ze względu na morze, ale nie tylko. Mieszkam tam razem z moim ukochanym.

Mam kilka zainteresowań. Jednym z nich jest tematyka przedłużania rzęs. Tą pasję okryłam w sobie już dawno temu, ponieważ zawsze bardzo mi się podobały piękne i gęste rzęsy. Potem przyszedł czas na profesjonalny kurs przedłużania rzęs. I teraz jest to moje zajęcie. Jestem szczęśliwa, że mogę łączyć pracę z pasją. Wiele radości sprawia mi zadowolenie klientki, to dodaje mi skrzydeł do dalszego działania i rozwijania się.

Interesuję się także tematyką stylizacji paznokci. Prowadzę stronę na której przedstawiam galerię wykonanych przeze mnie prac oraz stronę o pielęgnacji i zdrowiu dłoni. Mam także blog na którym znajdziesz wiele ciekawych informacji na temat technik przedłużania rzęs.

Wszystkie strony o których napisałam wyżej nie powstałyby, gdyby nie mój kochany chłopak, który bardzo dużo mi pomaga w ich tworzeniu i zajmuje się sprawami technicznymi, do których ja zupełnie nie mam głowy. To dzięki niemu, mogę do Ciebie pisać i przekazywać swoją wiedzę. Jest wspaniały i kocham go za to! Oczywiście nie tylko za to :)

Stworzenie przez nas tego bloga ma na celu przekazanie jak największej ilości ciekawych i potrzebnych informacji, które pomogą Ci dogłębniej zrozumieć temat przedłużania rzęs. Nawet jeśli, nie będę znała odpowiedzi na Twoje pytanie, to i tak chętnie poszukam odpowiedzi, aby móc Cię mile zaskoczyć.