Blink and go

Zgodnie z obietnicą dziś napiszę troszkę o przedłużaniu rzęs szybką metodą czyli Blink and Go. Jest to bardzo fajna metoda, która cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ rzęsy można zagęścić i wydłużyć w czasie nie dłuższym niż 30 minut a efekty są naprawdę imponujące. Najfajniejsze jest to, że taki zabieg będziesz mogła wykonać sobie sama. Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na temat szybkich rzęs to zapraszam Cię do czytania dalszej części mojego artykułu.

Blink & Go

Metoda blink & go zwana jest także jako Quick Lashes lub Quick Look co po prostu oznacza szybkie rzęsy. Zabieg ten przeważnie wykonuje się na otwartym oku, ale jeśli wolisz możesz także wykonać go na zamkniętych oczach. Pamiętaj tylko, że przy zamkniętym oku należy dolne rzęsy zabezpieczyć taśmą, aby nie posklejały się z górnymi. W szybkiej metodzie stosuje się bezwonny klej, który w żaden sposób nie podrażnia oczu dlatego też można mieć je otwarte i możesz taki zabieg wykonać sobie sama. Czas schnięcia kleju wynosi około 5-7 sekund ten czas w zupełności wystarczy, abyś mogła ułożyć rzęsę prosto. W metodzie 1:1 klej wysycha po 1-2 sekundach, dlatego też jest go dużo mniej na odpowiednie ułożenie rzęs.

Przedłużanie rzęs

Rzęsy blink and go przeważnie naklejone są na tasiemce, którą można sobie przykleić na rękę dzięki czemu będzie Ci łatwiej pracować. Za jednym razem możesz nakleić 3-4 rzęsy. Ja raczej staram się robić to pojedynczo, ponieważ wtedy mam mnóstwo czasu, aby każdą z rzęs odpowiednio ułożyć. W tej metodzie podobnie jak w 1:1 możemy nakleić rzęsy od najkrótszych do najdłuższych zaczynając od kącika oka. Moje ulubione i właściwie najczęściej wybierane przez kobiety długości rzęs to 9 – 10 -11 . Grubość, podkręcenie oraz długość są takie same jak w metodzie 1:1 właściwie te metody różni tylko to, że stosujemy inne kleje. W metodzie 1:1 klej jest szybkoschnący zaś w metodzie blink and go klej wolnoschnący.

Blink and go

Zabieg Quick Lashes polecany jest głównie paniom, które nie chcą decydować się na dłuższe noszenie przedłużonych rzęs a jedynie chcą mieć je ze względu na jakaś ważną okoliczność np. ślub  czy inne tego typu ważne wydarzenie.  W przeciwieństwie do kępek rzęs w metodzie Blink and go będziesz miała pewność, że rzęsy nie odpadną tak szybko, ponieważ są pojedynczo doklejone do naturalnych rzęs. W przypadku kępek, gdy jedna odpadnie jest widoczna luka na Twoich naturalnych rzęsach. Szybkie rzęsy są także często stosowane u modelek, ponieważ zabieg ten można wykonać praktycznie wszędzie wystarczy krzesło dla modelki i zestaw do przedłużania rzęs.

Zapraszam Cię do podzielenia się opinią w komentarzu.

Pozdrawiam

 

 

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • blink and go
  • blink & go
  • rzesy blink and go
  • rzęsy blink
  • blink&go