Metoda blink and go

Witaj! Dziś troszkę o metodzie blink and go, czyli jak zrobić szybkie rzęsy. Efekt przedłużenia ta metodą jest bardzo zbliżony do metody 1:1. Techniki te różnią się szybkością wykonania zabiegu oraz użytym klejem. W metodzie szybkiej nie trzeba mieć tak dużej wprawy jak w 1:1. Zapraszam Cię do czytania dalszej części mojego wpisu…

Blink and go

Właściwie to już sama nazwa wskazuje, że jest to technika szybka, dzięki której w zaledwie pół godziny możemy ładnie zagęścić oraz przedłużyć rzęski. Tak jak wcześniej wspomniałam blink and go jest bardzo podobna do metody 1:1. W tej pierwszej używamy kleju wolnoschnącego, bezzapachowego tak, aby można było doklejać rzęsy na otwartym oku. Ja tak właśnie doklejam sobie rzęski, uwielbiam tą metodę!

Przedłużanie rzęs 1:1

W metodzie 1:1 stosuje się klej szybkoschnący. Rzęski oddzielamy pensetą a klej ułatwia nam zadanie bo zasycha wciągu 1-3 sekund i rzęsy nie sklejają się. W metodzie tej wyklejamy rzęsy na tasiemkę a następnie przystępujemy do zabiegu przedłużania rzęs 1:1 . Z kolei w blink and go masz gotowe rzęsy na tasiemce i za jednym razem możesz zebrać kilka rzęsek (1-4) na pensetę zamoczyć w kleju i dokleić do rzęs naturalnych a klej wolnoschnący pozwoli Ci swobodnie ułożyć rzęski syntetyczne.

Secret lashes

To firma godna polecenia mają produkty wysokiej jakości i w przystępnych cenach. Do metody blink and go polecam klej advanced firmy secret lashes, ponieważ jest bezzapachowy, wolno wiąże i daje duży komfort pracy. Szczerze przyznam, że rzęski doklejone tym klejem trzymają się ponad 3 tygodnie. Z kolei do metody 1:1 polecam klej ultra plus, ma on dosyć mocny zapach, ale za to bardzo dobrze klei.  Cena każdego z nich to około 99zł.

Blink express

Blink Express to także metoda szybka tylko ma inną nazwę. Wyróżniamy kilka rodzajów rzęs, które można użyć do metody blink and go czyli blink Express.

Rzęsy jedwabne – stosowane zarówno do metody 1:1 jak i do blink and go. Rzęsy ułożone są pasmami w pudełku i pogrupowane długościami tak, aby można było utworzyć zalotne spojrzenie. Aplikowanie tych rzęs znacznie skraca czas zabiegu przedłużania rzęs.

Rzęsy z włosia norki – można powiedzieć, że to bardzo ekskluzywne rzęsy, dawniej bardzo drogie. Rzęsy mają błyszczące zakończenia i także ułożone są w pudełku co pozwala na szybszą i efektywniejszą pracę zarówno w metodzie blink Express jak i 1:1.

Rzęsy mink kolorowe  – to fajna paleta różnokolorowych rzęs idealnych do stylizacji letnich, karnawałowych oraz techniki baleyage. Przymocowane do delikatnej tasiemki z której łatwo odkleić po kilka rzęs.

Pozdrawiam Cię serdecznie

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • blink express
  • rzesy blink express
  • przedłużanie rzęs blink express
  • metoda blink express
  • rzęsy metoda blink go